دوره سازهای کوبه ای

کلاس آموزش سازهای کوبه ای

Loading

آموزش سازهای کوبه ای از قبیل آموزش تمبک – آموزش دف – آموزش تمبو – آموزش کاخن در آموزشگاه موسیقی همراز توسط اساتید مجرب تدریس می شود.

تعریف سازهای کوبه ای

سازهای کوبه‌ای یا ساز کوبه یا پِرکاشِن به سازهایی گفته می‌شود که از طریق ضربه، تکان، سایش، خراش یا هر عمل دیگری که منجر به نوسان شود، تولید صدا کنند. وظیفهٔ اصلی سازهای کوبه‌ای معمولاً اجرای ضرب‌آهنگ (ریتم) در متن آهنگ است، ولی توانایی اجرای ملودی را هم دارند.

انواع سازهای کوبه ای

تمبک – دف – درامز – تمپو – کاخن و…

کلاس تمبک در تهران

تاریخچه سازهای کوبه ای

تاریخچه سازهای کوبه‌ای به هزاران سال پیش برمی‌گردد. این سازها احتمالاً پس از صدای انسانی قدیمی‌ترین نوع سازها هستند. سازهای کوبه‌ای را عموماً می‌توان به دو دستهٔ سازهای کوبه‌ای با کوک معیّن مثل زیلوفون و سازهای کوبه‌ای با کوک نامعین مثل انواع طبل تقسیم کرد.

فواید یادگیری سازهای کوبه ای

در تمام دنیا سازهای کوبه ای نقش بسزایی در موسیقی را دارند و معمولا برای ایجاد ریتم از آنها استفاده می شود.

روش آموزش سازهای کوبه ای

آموزش سازهای کوبه ای در همراز به دو شیوه حضوری و آنلاین انجام می شود و با بکارگیری روش های حرفه ای به آموزش سازهای کوبه ای از سطح مبتدی تا پیشرفته در طی ترم های متوالی پرداخته می شود.

آموزش آنلاین سازهای کوبه ای

اگر تصور شما این است که کلاس‌ آنلاین بازدهی و خروجی مناسبی ندارند و میزان تعامل هنرجو با استاد در این کلاس‌ها پایین است، اما تجربه آموزشگاه موسیقی همراز نشان داده که کلاس‌های آنلاین به شرط برگزاری اصولی می‌تواند بازده بسیار بالایی داشته باشد.
این روزها بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند بخاطر صرفه جویی در وقت، انعطاف پذیری برنامه‌ها، صرفه جویی در هزینه رفت و آمد از کلاس‌ها و آموزش‌های مجازی استفاده کنند تا وقت و هزینه کمتری را بپردازند. البته شیوع ویروس کرونا نیز بیش‌تر از هر زمانی باعث رونق کلاس‌های آنلاین سازهای کوبه ای شد.

نحوه برگزاری کلاس آنلاین سازهای کوبه ای

این کلاس‌ها به صورت آنلاین و تعاملی و در یک بستر اختصاصی برگزار می‌شود. به کمک تکنولوژی‌های موجود امکان صحبت هم‌زمان استاد با هنرجویان و مشاهده تصویر یک‌دیگر وجود دارد.
این امکانات باعث شده است تا بازده دوره‌های آنلاین سازهای کوبه ای در بالاترین سطح ممکن حفظ شود. از طرفی تمرین و تکلیف‌های مشخص شده استاد در پایان هر جلسه کمک می‌کند تا هنرجویان اطلاعات و هنر خود را به چالش بکشند و مشکلات خود را توسط استاد رفع کنند.

کلاس دف در تهران

توضیحات اجمالی دوره آموزش سازهای کوبه ای

برگزاری کلاس‌ها به شکل حضوری/ آنلاین و خصوصی
برگزاری دوره به شکل ترمی
هر ترم شامل ۱۲ جلسه (معادل ۳ ماه)
هفته ای یک جلسه (خصوصی و ۳۰ تا ۴۵ دقیقه)

اساتید و مدرسین سازهای کوبه ای آموزشگاه همراز

روز هفتهنوع کلاسرشتهنام استاد/مدرس
شنبهخصوصی حضوریدف
تنبک
داربوکا
هنگدرام
خانم علی میرزایی

ثبت درخواست مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول