دوره آموزشی تار و سه تار در همراز

کلاس آموزش تار و سه تار

Loading

آموزش ساز تار و سه تار شاید در ابتدا سخت به نظر بیاید اما این سازها ساختمان بسیار واضح و مشخصی دارند و تسلط اولیه بر این ساز کار دشواری نیست.

تعریف سه تار از نظردهخدا

سه تار. [ س ِ ] (اِ مرکب ) طنبوری که بدان سه عدد تار سیم بسته باشند. (ناظم الاطباء). معمولا تار و سه تار به کمک مضراب نواخته می‌شوند.

کلاس آموزش تار و سه تار

برگزاری کلاس‌های آموزش تار و سه تار در آموزشگاه موسیقی همراز به دو شیوه حضوری و آنلاین و توسط اساتید مجرب در حال برگزاری است.

یادگیری سه تار و تار

یادگیری ابتدایی تار و سه تار آسان است و شما بعد از ۶ ماه می‌توانید تمامی مبانی مربوط به سه تار را یاد بگیرید اما باید در نظر داشته باشید که برای استاد شدن در نواختن این سازها نیاز به چندین سال تجربه و تمرین است.

کلاس آنلاین تار و سه تار

اگر تا کنون تجربه کلاس‌های آنلاین را نداشته‌اید احتمالا تصور می‌کنید که کلاس‌ آنلاین بازدهی و خروجی مناسبی ندارند و میزان تعامل با استاد در این کلاس‌ها بسیار پایین است، اما تجربه آموزشگاه موسیقی همراز نشان داده که کلاس‌های آنلاین به شرط برگزاری اصولی می‌تواند بازده بسیار بالایی داشته باشد.

این روزها بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند بخاطر صرفه جویی در وقت، انعطاف پذیری برنامه‌ها، صرفه جویی در هزینه رفت و آمد از کلاس‌ها و آموزش‌های مجازی استفاده کنند تا وقت و هزینه کمتری را بپردازند. البته شیوع ویروس کرونا نیز بیش‌تر از هر زمانی باعث رونق کلاس‌های آنلاین تار و سه تار شد.

کلاس آموزش سه تار

نحوه برگزاری آنلاین کلاس سه تار و تار

این کلاس‌ها به صورت آنلاین و تعاملی و در یک بستر اختصاصی برگزار می‌شود. به کمک تکنولوژی‌های موجود امکان صحبت هم‌زمان استاد با هنرجویان و مشاهده تصویر یک‌دیگر وجود دارد.
این امکانات باعث شده است تا بازده کلاس‌های آنلاین سه تار و تار در بالاترین سطح ممکن حفظ شود. از طرفی تمرین و تکلیف‌های مشخص شده استاد در پایان هر جلسه کمک می‌کند تا هنرجویان اطلاعات و هنر خود را به چالش بکشند و مشکلات خود را توسط استاد رفع کنند.

توضیحات اجمالی دوره آموزش سه تار و تار

برگزاری کلاس‌ها به شکل حضوری/ آنلاین و خصوصی
برگزاری دوره به شکل ترمی
هر ترم شامل 12 جلسه (معادل 3 ماه)
هفته ای یک جلسه (خصوصی و 30 تا 45 دقیقه)

اساتید و مدرسین دوره تار و سه تار در همراز

روز هفتهنوع کلاسرشتهنام مدرس
شنبه و پنجشنبهخصوصی حضوریسه تارخانم یاسینی
هماهنگی قبلیخصوصی آنلاینسه تارخانم یاسینی

ثبت درخواست مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول